Pas “Shiko kush luan”: Ky është programi që do të nis Luana Vjollca!

Luana Vjollca dy sezone më herët ishte ndër autoret dhe prezantueset më të suksesshme në ekranet shqiptare, por më pas u shkëput nga televizioni. Prezantuesja shkëputi kontratën me Top Channel për tu fokusuar në industrinë muzikore, por tashmë është gati për rikthimin e bujshëm.

Luana i është bashkangjitur skuadrës të TV Klan, për të sjellur produksionin e saj të ri.

Këtë herë nuk do të vij me “Shiko kush luan”, por me një tjetër projekt.

“Zemër Luana” mban emrin emisioni i ri i Vjollcës, por që detajet se çfarë do të përmbaj program nuk janë zbuluar akoma./Neutral

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *