SHOWBIZ

Tayna nderon gratë dhe vajzat shqiptare që lanë gjurmë

Rep artistja e njohur, Tayna ka publikuar këngën e re të titulluar” Heroinat”. Kjo këngë është intro e albumit të ri të Taynas që do të publikohet shumë shpejtë, shkruan Neutral.al. Kënga është publikaur pikërisht në datën 28 Nëntorit dhe

Mot

+11
°
C
+11°
+
Pristina
Monday, 15
Tuesday
+11° +
Wednesday
+11° +
Thursday
+ +
Friday
+ +
Saturday
+ +
Sunday
+12° +
See 7-Day Forecast