“Kam dy vite që i vë duart në bark me frikë”, Bora Zemani tregon të vërtetën nëse është shtatzënë

Bora Zemani, moderatorja e “Cherry on Top”, ka sqaruar në emision se nuk është shtatzënë. Në…

Shtëpia e Bardhë: Kërcënimi për sulm iranian ndaj Izraelit është ‘real dhe i besueshëm’

Një goditje nga Irani ndaj Izraelit është një kërcënim “real dhe i besueshëm”, ka thënë Shtëpia…

SHBA-ja vendos sanksione ndaj Hamasit

Shtetet e Bashkuara kanë vendosur sanksione ndaj zëdhënësit të Hamasit – grupit palestinez që është shpallur…

Raportohet se dorasi i 21-vjeçares në Ferizaj ishte “shok me Dardan Krivaqën”

Valon Aliu i moshës 36 vjeçare dyshohet se pasditen e së premtes vrau me armë zjarri…

Ndahet nga jeta Roberto Cavalli

Roberto Cavalli vdiq sot në vendlindjen e tij Firence. Stilisti i madh, 83 vjeç, prej disa…

Suharekë/ Gjobiten dy shoferë me nga 500 euro për shkak të garave të shpejtësisë, u merret patenta për 1 vit

Sot në fshatin Shirokë të Suharekës, patrullat e policisë kanë kapur në flagrancë dy shoferë, të…

Operohet 15-vjeçari i plagosur në Ferizaj, i largohet plumbi nga parakrahu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ferizajit, ku pas të…

Vrasja në Ferizaj – Policia: I dyshuari është arrestuar, i plagosuri po trajtohet në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ferizajit, ku pas të…

Krimi në Ferizaj: Gruaja që u vra është rreth 21-vjeçare, burri i dyshuar rreth 36-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Kosovën pasi pas disa të shtënave me armë zjarri…

Drejtoresha e Qendrës rrëfen si ndodhi konflikti që përfundoi me vrasje: E mori djalin dhe u kthye prapë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ferizajit, ku pas të…