Ekskluzive: I plagosuri në Taukbashqe është romun, kjo është arsyeja e plagosjes

Gazeta Neutral raportoi para pak çastwsh ekskluzivisht se një person është në lagjen Taukbashqe në Prishtinë.…

Plagoset një person në Taukbashqe në Prishtinë, shkon vetë në spital privat

Burimet e Gazetës Neutral bëjnë të ditur ekskluzivisht se një person është plagosur para pak çastesh…

SKANDAL: Në QKUK mungon imunoglobulina, pacientë blejnë vetë terapinë që kushton deri në 1200 euro për një dozë

Që nga fillimi i marsit, terapia e imunoglobulinës humane që përdoret për trajtimin e sëmundjeve të…

Ekskluzive: Shkumbin Hoti (Bimi) recedivist i pashoq – Prezantohej si polic, në këmbim të gjobës u merrte para qytetarëve

Emri i Shkumbin Hotit i njohur ndryshe si Bimi, së fundmi ka zënë vend në mediat…

Ekskluzive: Vite më parë doktor Sokol Krasniqi kishte shkelur për vdekje me veturë një qytetar në Shqipëri

Doktor Sokol Krasniqi është në qendër të vëmendje rreth aksidentit fatal të një qytetari në Shqipëri,…

EKSKLUZIVE: Kjo është policja që dyshohet të ketë kryer vetëvrasje në Gjilan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gjilan, ku një zyrtare policore është gjetur sot…

Ekzlusive: Thyhen të dhënat në bazën e Europol

Një rast i rëndë i thyerjes së sigurisë ka ndodhur në databazën e Europol, duke lejuar…

Ekskluzive: Suspendohet kryetari i Sindikatës të Policisë së Kosovës

Në Sindikatën e Policisë së Kosovës, së fundmi ka pasur lëvizje të mëdha. Burimet e Gazetës…

Policia zvicerane konfirmon raportimin Neutral Bizz: Arrestuam Sinan Vllasaliun, Soni Malaj, Don Phenom e Eugena Aliun në klubin “Bolero”

Neutral Bizz raportoi më 14 prill se në klubin e natës “Bolero” në Zvicër ka ndërhyrë…

Ekskluzive: Donjeta Morina dhe Ardi Gashi priten të ndriçojnë skenën muzikore me bashkëpunimin e tyre të ri

Dy yjet e muzikës shqiptare, Donjeta Morina dhe Ardi Gashi, janë gati të lansojnë një projekt…