Nëse e keni “tik” në Twitter së shpejti mund të duhet të paguani një tarifë mujore

Pas marrëveshjes prej 44 miliardë dollarësh të Elon Musk për të blerë Twitter, disa media raportuan…

Kjo limuzinë Dodge Viper 7 metra e gjatë është në shitje për 161 mijë euro

Dodge Viper është një automjet i paharrueshëm për prodhuesin e automjeteve, aq sa disa mostra ende…

Drejtuesit e lartë të Twitterit do të marrin kaq milionë dollarë së bashku nëse Elon Musk i shkarkon ata

Shkarkimi nga puna nga Elon Musk do të jetë shumë fitimprurës për drejtuesit kryesorë të Twitterit.…

Hyundai Ioniq 6 zbarkon në Mbretërinë e Bashkuar me modelin elegant First Edition

Hyundai Ioniq 6 do të lansohet së shpejti në Mbretërinë e Bashkuar dhe fillimisht do të…

Ford do të përfundojë prodhimin e makinave Fiesta, kjo është arsyeja

Kompania Ford ka shpallur fundin e një prej makinave që raportohet gjerësisht si më e shitura…

Vetura zyrtare e kryeministres së re italiane, zgjodhi limuzinën Alfa…

Vetura zyrtare me të cilën udhëtoi kryeministrja e re italiane Giorgia Meloni, është një prej çështjeve…

Metoda e ftohjes së NASA-s mund të lejojë karikimin super të shpejtë të veturave elektrike

Shumë teknologji të përparuara të zhvilluara nga NASA për misionet e saj në hapësirë kanë gjetur…

Shumë shpejt nuk do të lejoheni ta bëni këtë gjë në WhatsApp

WhatsApp po punon për një veçori të re që me siguri nuk do t’ju pëlqejë aspak.…

Rolls-Royce Silver Shadow i Freddie Mercury do të dalë në ankand

Këngëtari legjendar britanik dhe frontmeni i grupit rock Queen, Freddie Mercury, zotëronte një Roll-Royce Silver Shadow,…

Në Texas, 73 vetura u dogjën në një parking dhe gjithçka besohet se nisi me një cigare

Pamjet e zjarrit tregojnë shtëllunga të dendura tymi të zi ndërsa disa shoferë vrapojnë drejt vendit…