Gold AG për Naim Murselin: More i paftyrë, ja ke mbyt nanën fëmijëve tu

Tre persona janë arrestuar dje nga Policia e Kosovës si të dyshuar për vrasjen e Liridonës.…

Mediat britanike shkruajnë për vizitën e Rita Orës në Kosovë, zbulojnë projektin që po realizon në vendlindje

E pakënaqur me të qenit një yll në krye të listave të muzikës, këngëtarja dhe aktorja…

“S’du me qit Santianën keq, por ma shumë e du Veronën” – Buci shpjegon pozicionin e tij

Pas vizitës së Veronës, të fejuarës të Bucit, loja e Bucit dhe miqësitë e tij kanë…

Santiana – Bucit: Me tradhtove, unë ty nuk ta kisha ba këtë

Pas situatave që ndodhën mes Bucit dhe Santianës, ata patën mundësi që të diskutonin për prishjen…

“Nuk i kam kujt borxh”, Kozakut i djegin makinën

Duket se telashet nuk i ndahen Kozak Braçit. I njohur si “mbreti i Instagramit”, atij i…

“E kanë pa familja e vetë videon”, Santiana në gjendje të keqe pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Afërsia në mes të Santianës dhe Bucit ishte tema kryesore në ”Prime”. E fejuara e Bucit…

Kjo është banorja që do të futet sonte në ‘Big Brother’

Gjatë ‘Prime’ sot do të ketë hyrje të reja në shtëpinë më të famshme kosovare ‘Big…

“Krejt të zezat kom me t’i qitë” – Edona sërish përplaset me Bleron

Edona dhe Blero kanë vazhduar edhe mëngjesin e sotëm debatin e tyre. Edona i ka thënë…

“S’po mundem me duru” – Alba dhe Blerando flasin për Lumbardhin

banorët e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Blerando kanë diskutuar për Lumbardhin. Alba është shprehur…

“Nale kamerën nanën..” Blero çohet natën dhe nis sharjet

Këngëtari Blerim Muharremi ‘Blero’ duket se është duke hasur në vështirësi me gjumin në shtëpinë më…