“Kam dy vite që i vë duart në bark me frikë”, Bora Zemani tregon të vërtetën nëse është shtatzënë

Bora Zemani, moderatorja e “Cherry on Top”, ka sqaruar në emision se nuk është shtatzënë. Në…

Ndahet nga jeta Roberto Cavalli

Roberto Cavalli vdiq sot në vendlindjen e tij Firence. Stilisti i madh, 83 vjeç, prej disa…

E dhimbshme: Vdes Miss Venezuela, shkak një ndërhyrje në fytyrë

Modelja 24-vjeçare nga Venezuela, Vilevis Brito, ka vdekur pas një arresti kardiak që erdhi si shkak…

Sot urime të shumta nga gjithandej për artistin Nikollë Nikprelaj

Nikollë Nikprelaj tashmë emër i njohur dhe i dashur gjithandej për aderuesit e muzikës së mirëfilltë…

Shpërthim në Prishtinë: Dyshohet se është cak ishte vetura e reperit kosovar

Një shpërthim ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lagjen e Universitetit, afër Fakultetit Teknik në Prishtinë.…

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Avokati i njohur Idajet Beqiri ka dhënë së fundmi një deklaratë befasuese lidhur me divorcin e…

Jori Delli dhe Fred de Palma të fejuar? Fotoja e fundit e modeles shton dyshimet

Modelja e njohur, Jori Delli prej pak kohësh është në një lidhje romantike me reperin e…

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia misterioze e burrit italian që mendonte se fliste me Dua Lipën

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Itali, ku një burrë është zhdukur në mënyrë të…

”Një lumturi kaq e madhe”, Bora Zemani konfirmon se është në pritje të ëmbël për herë të dytë

Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Bora Zemani në promon e emisionit të dytë ”Cerry On…

Rrëfimi prekës i Çiljetës: Kam humbur një fëmijë në javën e shtatë të shtatzënisë, do ishte katër vjeç tani

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, ka bërë një rrëfim prekës së fundmi në Ferma VIP…