PAMJE- Këngëtari i njohur i shan serbët në mes të koncertit, ky është reagimi i fansave

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha është shumë i dashur për publikun.

Ai mjaft aktiv në skenën muzikore.

Së fundmi ai ka mbajtur një koncert në Michigan të ShBA – së.

Krahas atmosferës, vëmendjen e mori një koment i këngëtarit i cili u dëgjua duke sharë në mes të koncertit.

Videoja është kapur nga ndjekësit dhe është publikuar në rrjetet sociale.

Teksa po këndonte një këngë patriotike Sinan Hoxha nuk është përmbajtur dhe ka sharë nga nëna të gjithë serbët.

Këngëtari i njohur këndon “O lulia jonë me liomona o”, ndërsa në një moment dëgjohet të thotë: “Më falni… Jalla krejt Serbisë ju q*ft nëna o”.

Megjithatë, para se të shante të gjithë serbët, këngëtari iu kërkoi ndjesë të gjithë të parnishmëve, të cilët i mbështetën fjalët e tij duke treguar gishtin e mesit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *