Larg Kristit dhe afër Lorencit, shoqja e ngushtë zbulon të vërtetat e Keisit

Kristi dhe Keisi nuk janë më bashkë. Këngëtarja deklaroi se nuk ka më pëlqim për Kristin dhe kjo është arsyeja e distancimit të saj nga ai.

Mirëpo, në rrjet kjo ftohje e papritur e Keisit me Kristin është vënë re pas hyrjes së Lorenc Hasramës në shtëpi. Që natën e parë që u bë pjesë e formatit, kudo në rrjetet sociale shpërthyen thashethemet se ai ishte ish-i i Keisit. Në lidhje me këto “çështje të nxehta” ka folur se fundmi shoqja e Keisit.

E ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”, shoqja e Medinit, Frensi Danga ka thënë se ndarja ka ardhur si efekt i një reflektimi që ka pasur vetë Keisi. Ajo po ashtu ka hedhur poshtë dhe teoritë se shkak mund të ketë qenë Lorenci.

‘Mendoj se ishte diçka e momentit, ajo është përfshirë nga situatat e aty. Ajo është ndikuar dhe nga hyrja e Sabianit. Keisi nuk ishte vetvetja kur ishte me Kristin. Humbi veten. Ajo nuk fliste fare. U hutua pas Kristit. Nuk bënte asgjë tjetër vetëm rrinte me Kristin. Prisja që të ndaheshin kur të dilnin. Ata nuk janë aspak tipa të përbashkët. Nuk është Kristi tipi i saj.

Lorenci nuk ka të bëjë fare. Hyrja e tij nuk ka ndikuar. Lorenci nuk besoj se ka lidhje fare. Lorenci është thjesht miku i saj. Ata kanë pasur shoqëri të përbashkët dhe kështu janë njohur, por janë vetëm miq.”- tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *