“Je rrit veç me nanë”, Mozzik përlot të gjithë me këngën e re dedikuar vajzës së tij 

“Të dua” quhet kënga e re e Mozzikut.

Reperi nga Ferizaj ia dedikoi këtë projekt muzikor me vargjet tejet prekëse vajzës së tij Hanës.

Në këngë, ai flet për jetën e tij, ndarjen nga Loredana dhe sa vështirë po e përjeton ndarjen nga vajza e tij, pasi siç thotë në këngë “Je rrit veç me Nanë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.