Më në fund do të shfaqet për publikun? E dashura e Bleros bën deklaratën e papritur

Blero Muharremi është një ndër konkurentët e “Big Brother Vip Kosova” dhe shpesh herë gjatë bisedave me banorët, Blero ka treguar dashurinë e madhe që ai ndjen për të dashurën e tij.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, e dashura e Bleros ka bërë një paralajmërim sipër një fotoje ku shihet përkrah artistit.

“Nesër zemër. Më mungon shumë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit.

Mesa duket e dashura e Bleros ka përgatitur ndonjë surprizë për të gjatë primet të “BBV” të ditës së nesërme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *