‘Lum’ Dj Geek për Dafinën, këngëtarja ia shpreh dashurinë publikisht

Një çift shumë i dashur dhe i pëlqyer nga publiku.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin dhe Dj Geek të cilët kohë pas kohe publikojnë çaste të lumtura me njëri-tjetrin, shkruan gazeta Neutral.

Kësaj radhe këngëtarja përmes një video në InstaStorie ia ka shprehur publikisht dashurinë të dashurit të saj.

“Zemër, të dua” ishin fjalët e Dafinës, ndërsa ai ia ktheu “Edhe unë shumë”, ajo vazhdon ta pyes “sa”, ai përsëri ia kthen “Më së shumti”.

Duket se çifti janë duke kaluar momente të bukura me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *