Këngëtarja shqiptare dhe futbollisti i njohur konfirmojnë lajmin e shtatzanisë: Publikohen imazhet e para!

Javë më parë nisi të qarkulloj lajmi se një nga yjet shqiptare të famshme në Europë, Eleni Foureira është në pritje të ëmbël.

Ky informacion doli të jetë i vërtetë.

Artistja me origjinë nga Fieri dhe partneri i saj, futbollisti spanjoll Alberto Botia shumë shpejt do të mirëpresin fëmijën e tyre të parë.

Lajmi u konfirmua nga Eleni përmes fotografive ku shihet barku i rrumbullakosur./Neutral

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *