Edi Reja flet rreth së ardhmes së tij

Trajneri i Kombëtarës Shqipëtare ka folur rreth së ardhmës së tij në stolin e Kombëtares.

Eduardo Reja do të përballet me dy ndeshje miqësore ndaj Italisë dhe Armenisë,por sipas raportimeve të fundit këto dy ndeshje mund të jenë të fundit për trajnerin Reja në stolin e Kombëtares Shqiptare.

Rreth këtyre spekulimeve Eduardo Reja është shprehur para ndeshjeve miqësore dhe ka pohuar edhe vetë se do të takohet me Presidentin e Federatës për të ardhmën e tij.

“Me presidentin e federatës kam një marrëdhënie të shkëlqyer, jam i qetë. Këto miqësore do të duan disa ditë për të vendosur se çfarë do të bëjmë dhe më pas do ta takohemi për të marrë një vendim përfundimtar”, është shprehur Reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *