Kë po ironizon Adrola Dushi me postimin e fundit?

Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme në botën e modës.

Çdo veprim i saj merr super vëmendje nga ndjekësit dhe mediat.

E njejta gjë ka ndodhur me postimin e fundit që Adrola ka bërë në rrjete sociale.

‘Për të dëgjuar të flasin mirë për ty, duhet të vdesësh. E tmerrshme!’.

Ende nuk dihet se kujt ia ka drejtuar modelja këtë status ironizues.

Për sa i përket jetës private ka pranuar se është e dashuruar pa preferuar të konfirmojë emra.

foto: paparaci

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *