I ‘mbuluar’ në gjak – Mozik nesër tregon se ‘kujt i thot të dua’, ky është projekti i ri

Këngëtari Gramoz Aliu, i njohur si Mozziku në skenën tonë, nesër sjellë këngën e re e cil sillet rreth temës se kujt ai i thot të dua.

Kjo gjë është bërë e ditur nga vet artisti i cili e ka postuar një foto nga projekti, ku shihet i mbuluar në gjak dhe me trendafila tëvyshkur në tokë, shkruan gazeta Neutral.

Siq duket tema e këngës do të jetë rreth dashurisë së artistit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *