Dua Lipa me koncert në Tiranë në këtë datë të veçantë!

Dua Lipa do të këndojë në Tiranë më 28 Nëntor.

Lajmin e konfirmoi kryebashkiaku Erion Veliaj në Instagram, ku Dua flet shqip dhe thotë se mezi pres të takojë shqiptarët.

Ajo do të mbajë show unik me rastin e Festës së Flamurit dhe 110 vjetorit të Pavarësisë.

Sheshi i Tiranës ju pret për ta dëgjuar nga afër super-yllin e botës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *