Çfarë ndodhi në Big Brother Vip? Banorët në panik, lëndohet Tea

Banorja e ‘Big Brother’, Tea është lënduar.
Ajo ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja sapo ishte larë dhe ka rrëshkituar.

Banorët e dëgjuan menjëherë Tean, e cila bërtiti pasi rrëshkiti dhe shkuan ta ndihmonin. Kiara, Efi, Valbona dhe Xhoni ishin të parët që iu gjendën pranë.

Ata e ndihmuan të shtrihej në krevat dhe Tea tregoi se është lënduar në ije dhe tek bërryli.

Çfarë ndodhi në BBV? Banorët në panik, lëndohet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *