Sinan Vllasaliu i hyn futbollit, bëhet pjesë e këtij klubi të njohur kosovar…

Ka përfunduar Kuvendi Zgjedhor i FC Prishtinës. Nga ky Kuvend Zgjedhor në pajtim nga gjithë aksionarët…

Këta janë katër emrat më të çuditshëm kosovar,‘Mirandolinda’,…

Në Kosovë ka shumë emra të ngjashëm, por ka edhe emra shumë të pa zakonshëm. Sipas…

12-vjeçarja qëllohet me thikë në fytyrë nga i dashuri, shkak xhelozia

Accident or crime scene cordon tape, police line do not cross. It is nighttime, emergency lights…

Vetura godet për vdekje një grua në Istog

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:35 në fshatin Lubozhd të Istogut,…

SHBA-ja vret liderin e ISIS-it në Siri

Lideri i grupit militant Shteti Islamik në Siri u vra të martën në një sulm amerikan…

E tmerrshme: Erion Veliaj tallet me vdekjen e Kastriot Myftarajt: Kush na shan le të…

Ditën e sotme, Erion Veliaj ka folur për vdekjen e Kastriot Myftaraj, në mënyrë indirekte. Si…

Vushtrriasi ia vendos rrotacionin veturës, vozitësit ia lirojnë rrugën duke menduar se është polic

Një qytetar në Vushtrri para dy ditësh ka pëfunduar në polici pasi bëri veprime të paligjshme…

U përplas me shtyllën, pastaj me pemën, vdes tragjikisht 32-vjeçari shqiptar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Itali, ku një aksident i ka marrë…

E rëndë/ Vetura godet një grua dhe fëmijën e saj 6-vjeçar

Një aksident ka ndodhur sot në lagjen “Kastriot” në Fier. Një veturë ka goditur një  33-vjeçare…

Ky është shoferi që dyshohet se shkaktoi aksidentin me vdekje në Zhur të Prizrenit

Ng aksidenti i sotëm mes kamionit dhe veturës që ndodhi në Zhur të Prizrenit humbi jetën…