A ishin fëmijët e Shkëlzenit në dasmë?! Armina Mevlani zbulon të vërtetën!

Në një bisedë virtuale në instagram, Armina është vënë përballë një pyetje të sikletshme, të cilës nuk ka nguruar ti përgjigjet.

Shkëlzen Berisha ka dy fëmijë nga martesa e parë me Sadijen dhe dikush e ka pyetur nëse ishin apo jo fëmijët e tij në dasmë.

“Sigurisht që po, kemi marrëdhënie shumë të mirë. I kam njohur që në moshë të vogēl. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”.- shkruan Armina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *