Kush mungoi në dasmën e Arbër Hajdarit?!

Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari ka realizuar dasmën e tij, ku të ftuar ishin personazhe të ndryshme të showbizit dhe jo vetëm.

Madje ata që tërhoqën vëmendjen ishin Lori Hoxha dhe pjesa tjetër e stafit të Big Brother VIP.Prisni pak, Big Brother?

Dikush mungonte. E dini cila? Ajo që shoqëroi Arbrin në kolltuqet e opinionistëve.

Opinionistja Balina Bodinaku u vu re se ka munguar në dasmë. Ndonse nuk dihet nëse Arbri e ka ftuar apo jo.Gjithsesi rikujtojmë se ata nuk kanë pasur marrëdhënie fort të mirë pasi ndanin mendime të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *