Pyetet nëse e do akoma Don Xhonin, kështu përgjigjet Ariana Lirey

Ata janë ndarë tashmë e ribashkuar disa herë.

Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur, reperin Don Xhoni dhe modelen ruse, Ariana Lirey.

Megjithatë, lidhja e tyre ka bërë bujë të madhe për shkak të postimeve në rrjete sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndonëse i kanë dhënë fund sërish romancës së tyre, ata vazhdojnë të jenë cak i mediave.

Së fundmi modelja është pyetur sërish në lidhje me reperin kosovar përmes ‘pyetje-përgjigje’ që ka zhvilluar me ndjekësit në Instagram.

Foto: Arkiv

“A e do akoma Don Xhonin? Jeni një çift i bukur”, iu drejtua një ndjekëse.

“Jo, e dua lirinë dhe jetën. Nuk më intereson”, u shpreh ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *