Larg njëri-tjetrit, Lumbardhi thotë se po i mungon Kaderi

Çifti i krijuar në “BBVK”, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj po vazhdojnë romancën edhe pas daljes nga ky format.

Mirëpo, duket se dyshja tani janë distancuar pak nga njëri-tjetri.

Ishte Lumi ai i cili ndau një selfie me Kaderin duke i shkruar që po i mungon.

Sigurisht Lumi është kthyer në Austri, prej ku ka vite që jeton.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *