Noizy ka një koment për këtë banor të Big Brother

Armaldo Kllogeri, siç e thërrasim tashmë të gjithë Maestro, është padiskutim një nga personazhet që ka spikatur më shumë në “Big Brother Vip Albania.”

Një koment për Maestron e ka edhe reperi Noizy, i cili për herë të parë komenton në lidhje me këtë format.

Armaldo po kërcente këngën e reperit “Heart Attack”, së bashku me Kiarën dhe Efin. Kjo video është ripostuar nga Noizy, i cili shkruan në Instastory: “Këtë vëllain do e marr në klip”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *