Mozzik nuk i’u zë besë Organeve Shtetërore të Kosovës?

Këngëtari i njohur Gramoz Aliu, i njohur në publik si Mozzik, së fundmi ka bërë një reagim përmes një postimi në rrjetin e tij social “facebook”.

Artistit para pak javësh i’u janë vjedhur 200 mijë euro para kesh, bizhuteri si dhe disa armë , brenda shtëpisë së tij. 

Për rastin ende nuk është raportuar ndonjë zhvillim i fundit nga ana e Policisë. 

Gjithashtu Mozzik-ut, para disa muajsh i kishte vdekur edhe daja i tij, i cili atëbotë ishte i burgosur në Kosovë. 

Por, çfarë ka nënkuptuar Mozzik me postimin e tij.

Foto 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *