“Kqyr me sy e s’o për ty”- E dashura e Bleros ka dy fjalë për Lindën

Pas debateve të ashpëra mes Lindes dhe Blero, ku këngëtarja hodhi akuza të rënda ndaj ti, erdhi radha të reagoi edhe e dashura e Bleros e cila deri më tani është ‘misterioze’.

Ajo thumboi Lindën duke i thënë që mundet ta shikoj lirisht Bleron pasi që hera e fundit që ka parë diçka të bukur para 12 vitesh, ( do të thotë Bleron).

Gjithashtu shtoi se Linda nuk ka faj, pas ai është seksi.

Më poshtë postimi i plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *