Xhuli nuk i ndahet Atdheut, e puth në shpinë dhe në të pasme (VIDEO)

Xhuli dhe Atdheu, janë dy prej banorëve më të përfolur të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Dyshja të cilët tash e sa kohë kanë krijuar një lidhje, nuk hezitojnë që t’ia shprehin njëri-tjetrit dashurinë në çdo cep të shtëpisë.

E teksa kanë qëndruar së bashku në shtrat, Xhuli nuk ka denjuar që t’ia shprehë dashurinë Atdheut, duke e puthur në shpinë dhe të pasme.

Atdhe dhe Xhuli përndryshe janë komentuar shumë për raportin e tyre në BBVK.

Kliko në link për videon:

https://www.instagram.com/reel/CoFrWMeq63y/?igshid=MWI4MTIyMDE=

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *