Wanda Nara flet për herë të parë për historinë me Keita Balde

Nuk vonoi reagimi i Wanda Narës ndaj thashethemeve të fundit ku ajo është protagoniste së bashku me Keita Balde, ish-lojtarin e Lazios dhe Interit.

Sipas një paparaci spanjoll, të dy kanë muaj që janë në një lidhje teksa (futbollisti është i martuar me italianen Simona Guatieri).

Ndryshe është versioni i Wanda, i cili e hodhi poshtë këtë çështje me pak fjalë.

Fjalët e Wanda Narës për Keitën

E bashkuar me disa gazetarë në dalje të një shfaqjeje teatrale në Buenos Aires Wanda Nara iu përgjigj kështu pyetjes për Keita Balde: “Marrëzi pa themel”. Pra lajme të rreme. Nuk di asgjë për këtë, po e zbuloj tani”, ka treguar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *