Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

Ka filluar mbrëmja finale e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, e cila po transmetohet drejtpërdrejt në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion e po ashtu ‘live’ edhe në platformën YouTube.

Spektakli i sotëm pritet të sjellë shumë show e befasi të përgatitura me kujdes nga “Vëllai i Madh”, derisa do të shpallet edhe konkurrenti fitues i këtij edicioni të parë të BBVK-së.

Lista e finalistëve përfshinë: , Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, teksa vetëm njëri prej tyre do të fitojë çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Pos tjerash, emocionet rriten akoma edhe më shumë pasi që gjatë spektaklit do të zbulohet edhe fituesi fatlum i 200 mijë eurove.

FINALEN E MADHE mund ta ndiqni direkt këtu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *