Monika Salihu publikon projektin e ri “T’du hala” -VIDEO

Këngëtarja e cila për vite me radhë i ka sjellur hite tregut muzikor, së fundmi ka publikuar këngën më të re.

Bëhet fjalë për Monika Salihun, e cila edhe pse është brenda BBVK nuk i ka lënë anasht fansat e saj.

“T’du hala”, quhet projekti më i ri i Monikës për komponimin dhe muzikën është kujdesur producenti i njohur, Bini Diez ndërsa për tekstin e ka shkruar Donjeta Morina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *