“Me bë me pi flej edhe me Monikën” – deklarata e Bucit nxit debat mes banorëve

Ylli Dervishi i njohur edhe si Buci është ndër banorët e Big Brother VIP Kosova 2 që po nxit vazhdimisht debate.

Edhe një deklarata që bëri së fundmi ka ngjallur reagim e disa banoreve të shtëpisë së famshme.

“Me bë me pi flej edhe me Monikën”, është shprehur Buci, duke thënë më pas se tha në kuadër të shakasë.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Monika e revoltuar u shpreh se nuk e di se a do të duhet ta marrë këtë si shaka apo jo.

Ndërkohë një reagim për këtë bëri edhe Alby, e cila tha se një deklaratë e tillë nuk duhet të thuhet as për një vajzë beqare, pasi as ai nuk është beqar.

Ndërkohë, kujtojmë që si Monika ashtu edhe Buci janë në mesin e të nominuarve të kësaj jave bashkë me Gani Gërminë, Santianën, Linda Halimin, Metin dhe Ledin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *