Ledrit i ndodh e papritura në koncert

Ledri Vula mbetet njëri nga rep-artistët më aktiv me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Së fundi një e papritur reperit i ndodhi në një koncert në Tiranë, shkruan gazeta Neutral.

Në momentin që ai ishte duke kënduar, Ledrit i janë ndaluar të gjithë mikrofonat.

Kjo video u bë virale në Tik-Tok, e reperi e shpërndau atë edhe në rrjetin social Instagram.

“Unë këtë e bëra kastile”, ishte mbishkrimi i Ledrit.

Ndryshe para pak kohësh Vula lansoi projektin muzikor të titulluar “Monaco” dhe për tre javë morri mbi 7 milionë klikime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *