Konfirmuan ndarjen, Vivien dhe Getinjo kapen ”matt” në Ferizaj

Ka kohë që mes dyshes së njohur Vivien dhe Getinjo “kishte marrë fund gjithçka”.

Të paktën kështu na lanë të kuptojmë në bazë të postimeve si dhe deklaratave të tyre në rrjetet sociale.

Mirëpo, duket se çdo gjë ka qenë thjeshtë për vëmendje.

Indeksonline ka siguruar një video ku dyshja shihen qe ditën e sotme e kanë kaluar bashkë në një lokal në Ferizaj.

Se çka po zihet mes tyre, mbetet ta zbulojmë ditëve në vazhdim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *