Upss! Alby dhe Edona “kapen” për Don Xhonin (VIDEO)

Mbrëmë, Edona në një moment ka kënduar hitin “A m’don” nga Don Xhoni.

Në momentin që ajo nisi të këndojë, Alby iu “vërsul” dhe i tha: “Mos ma këndo këngën e Bokit”.

E gjithë kjo skenë ishte me shaka, pasi Alby ka shoqëri të ngushtë me reperin i cili para pak ditësh i dërgoi edhe dron në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *