Donald Veshaj largohet nga ekrani,Romeo rikthehet i vetëm në sezonin e radhës

Në sezonin e 3 të emisionit “Më lër të flas” Romeo mund të jetë pa Donaldin..

Këtë e ka zbuluar vetë Romeo në promon e emisionit ku shfaqet vetëm. “Zonja dhe zotërinj, “Më lër të flas”, nis së shpejti në “Top Channel”. Do jemi bashkë këtë sezon sepse ai tjetri vetëm punë prishte.

Pra, “Më lër të flas” vetëm me mua Romeo Veshaj, autor, moderator dhe regjisor”- thotë Romeo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *