“Çudia e shekullit”! Xhuli ia puthë këmbët Vedatit (VIDEO)

Modelja nga Drenica, Juliana Nura dhe aktori i humorit Vedat Bajrami, janë dy prej konkurrentëve më të fortë dhe pretendentë për çmimin e madh. Dyshja kishin debate të nxehta me njëri-tjetrin brenda shtëpisë, Vedati e kishte quajtur Julin “komadante e dubait”.

Por, ata duket se kanë harruar hatërmbetjet mes vete. 

Në një video të publikuar në rrjetet sociale Xhuli shihet duke ja puthur këmbët Vedatit.

Më pas ajo ulet në prehër dhe të dy së bashku bëjnë shenjën me dy gishta në formë të fitores, duke treguar se tashmë i kanë rregulluar raportet mes tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *