Beniada publikon foto, shfaq linjat tërheqëse

Beniada Nishani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes te publiku shqiptar prej se ishte pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother VIP Albania’.

Modelja ndiqet nga më shumë se 403 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *