Beniada flet për herë të parë për lidhjen e saj!

Beniada Nishani në një kohë rekord u shndërrua në një nga personazhet më të dashur shqiptar.

Modelja e njohur hyri dhe doli single nga BBV ku mori pjesë ndërsa nuk ka folur për njohjet e reja dhe jetën sentimentale pas daljes nga programi.

Por një shaka Ed Manushit javën e kaluar se Beniada është e lidhur me një avokat në Itali, bëri që Beniada të flasë sot për herë të parë dhe të pranojë publikisht lidhjen e dashurisë.

Ke gjetur një djalë simpatik?”– pyeti një fëmijë kureshtar, ndërsa Beniada u detyrua të përgjigjej.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as Italian as shqiptar pasi është ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”- tha Beniada.

Beniada publikoi disa kohë më parë një foto krah një mashkulli misterioz, të cilit nuk preferoi t’ja bëjë të ditur emrin dhe as fytyrën.

Megjithatë, një detaj që modelja zbuloi në postimin e saj është vendndodhja, që ishte pikërisht në Milano, Itali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *