Kjo është partnerja bukuroshe e Bucit të Big Brother VIP Kosova

Ylli Dervishi i njohur edhe si Buci u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ai është mjaft aktiv brenda shtëpisë se famshme, ku nuk kanë munguar diskutimet dhe debatet e shumta nga Buci.

Sa i përket jetës private ai është treguar i rezervuar, por në disa raste ka përmendur partneren e tij, Ina.

Në profilin e tij në Instagram, Ylli ka publikuar disa fotografi me partneren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *