U përfol se kënga e re është dedikim për Loredanën, reagon Mozzik

Sot gjatë ditës, Mozzik la lansuar këngën e tij të re. Një këngë e ndjerë nga shpirti që i dedikohet dashurisë, dhe kaq u desh që të aludohej se i dedikohej Loredanën.

Në lidhje me aludimet mbi këngën “Zani” ka reaguar shpejt edhe Mozzik duke ‘vënë pikat mbi i’.

Ajo mohon se kënga është dedikim për Loredanën duke thënë se jo cdo këngë dashurie që sjell si artist medoemos i dedikohet ish-partneres së tij.

Shihni më poshtë postimin e tij në Instagram. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *