Egzona Muqiqi, dizajnerja e njohur shqiptare vesh modelen e famshme

Egzona Muqiqi, dizajnerja e njohur për stilin dhe veçorinë në fustane, ka bërë një hap të rëndësishëm në skenën botërore të modës, shkruan Neutral Bizz.

Në një prej shfaqjeve më të fundit të modës, ajo ka dominuar duke krijuar veshje të mrekullueshme për yjet më të ndritshëm të showbiz-it me Goddes Exckluzive.

Një moment kulmor ishte kur ajo arriti të marrë frymë nga influencera e njohur Amra Olević Reyes, duke e bërë të shkëlqejë edhe më shumë në skenën ndërkombëtare.

Siç dihet, Egzona Muqiqi është gruaja e njohur e artistit të muzikës Albatrit Muqiqi, dhe sukseset e saj në botën e modës vazhdojnë të rriten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *