Kylie Jenner shfaq linjat trupore, në një kostum mahnitës nga koleksioni i saj “Khy”

Kylie Jenner ua shfaqi fansave një dukje nga koleksioni i saj i radhës të “Khy” teksa doli me stil të veçantë të mërkurën.

Ylli i televizionit 26 vjeçe, u pa duke dalë në një kostum të bardhë shumë seksi nga linja e saj e modës e sapolançuar.

Kostumi është pjesë e koleksionit të saj “drop 002” dhe nuk do të jetë i disponueshëm për t’u blerë deri më 15 nëntor, por fansat panë një vështrim të parë në jetën reale të veshjes kur modelja doli në Calabasas, shkruan DailyMail.

Për ata që kërkojnë një pamje të këndshme, ky kostum i ngjitur duket sikur do t’i përshtatet fatit.

Pavarësisht se ajo ishte e mbuluar nga koka te këmbët, veshja ende shfaqte çdo pjesë të fizikut mahnitës të Kyliet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *