Pas deklaratave të forta të Lindës në prime, Blero-këngëtarës: Mentalisht s’je mirë

Linda Halimi e ka një deklaratë të fortë për Bleron në spektaklin e së premtes të Big Brother VIP Kosova.

Ajo tha se këngëtari para shumë viteve kur ishte i martuar me Teuta Krasniqin ka tentuar që të hyjë me të në dhomën e hotelit.

Ndërsa, dje gjatë ditës Blero, Alby, Blerando dhe Monika kanë biseduar për këtë situatë në Prime.

Blero tha se Linda është e padëshirueshme në shtëpi dhe se se ka një logjikë që mentalisht nuk është mirë.

“Se di çfarë të ju them njerëzve, juve shqiptarëve. Me qenë totalisht e padëshirueshme , edhe është munduar që të hyjë sërish në muhabet, totalisht i padëshirueshëm në shtëpi”, u shpreh ai.

“E ka një logjikë edhe kjo punë, e ka logjikën që mentalisht nuk je mirë”, tha Blero.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *