Publikohet hiti veror nga Dj Geek, Ya Nina e Ledri Vula

Një super projekt sapo u lansua nga këngëtarët shqiptar.

Dj Gekk ka bashkuar forcat me Ya Ninën dhe yllin e hip-hopit Ledri Vula.

“Cka i bone” titullohet kënga e cila është vizualizuar me videoklip.

Për tekstin e këngës është kujdesur Elinel dhe Ledri ndërsa për muzikën dhe producimin Cricket.

Kënga është publikuar në platformën ‘Youtube’ dhe të plotë mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *