Fero me anë të letrës i kërkon Arbenitës diçka serioze: Po të lutem!

Letra publike e Feros për Arbenitën, i kërkon falje dhe rikthim, ai ka bërë publike sot një letër e cila i dedikohet ish-gruas së tij dhe vajzës.

Përmes mesazhit të gjatë, ish-reperi ka kërkuar falje nga modelja për të gjitha gjërat e këqija që ia ka shkaktuar.

Ai tha se pasi iu përkushtua fesë Islame dhe la gjithçka, më së shumti i mungon ajo dhe vajza e tyre Nina.

Pos kësaj, Fero përmes letrës po lutet për rikthim me modelen e cila e pati lajmëruar rastin për dhunë fizike ndaj saj muaj më parë. Urojmë që çifti të bashkohet, ndërkohë ju lexoni letrën e plotë./Prive.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *