Linda Halimi nuk i shpëton trendit, bën një ndryshim në pamjen e saj

Është një nga këngëtaret me të përfolura të momentit.

Kjo vetëm për zërin e saj të ëmbël, por edhe për deklaratat që kishte bërë sa ishte pjesë e shtëpisë me të famshme në vend.

Fjala është për këngëtaren Linda Halimi, e cila kishte folur hapur se ka një llogari në platformën për të rritur, OnlyFans.

Ajo ishte komentuar mjaft shumë nga banorët për këtë pjesë, mirëpo arsyetimi i saj ishte se  ndihet mirë me veten dhe e përmbushur.

Mes tjerash, këngëtarja kosovare që ka vite qe jeton në Amerikë ka thënë se nga ky aplikacion fiton 10 mijë euro në muaj, përcjell gazeta10.

E pas daljes së shtëpisë, Linda ka filluar të bëhet shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet me look të ri.

Ngjyra vishnje është bërë trend të femrat e show bizit shqiptar dhe këtij trendi nuk i ka shpëtuar as Linda Halimi, e cila po shkëlqen në paraqitjen e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *