SKANDALOZE| Gazetarja Albina Zeneli akuzohet për pedofili dhe shpifje, ja çfarë thotë Fero

Emri i tij u përmend pothuajse çdo ditë në media rozë, dhe ai sot tregoi se ka probleme me gazetarët të cilët merren me jetën e tij.

Por, si duket gazetarja dhe moderatorja Albina Zeneli ishte pika e fundit për të reaguar Fero.

Reperi para pak minutave ka postuar një bisedë private të Albinës dhe një video ku sqaron deri në detaje problemin me moderatorën në fjalë.

Ai ka hedhur akuza për gazetarën, duke thënë se ishte pedofile kur këngëtari ishte i ri, shkruan Neutral.al.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *