Luksi ka emër! – Cristiano Ronaldo shpenzoi mijëra euro vetëm për peshqirë dhe çarçafë

Cristiano Ronaldo nuk duket të jetë koprrac kur shkon në pushime. Futbollisti që është miliarder po…

Rigoni i shan kundërshtarët pasi i eliminon: Ja u q* motrat”…

Ekipi kosovar i “CS GO’, “Bad Neës Eagle” ka shënuar fitore kundër ekipit “Finest” “BNE” arriti…

Kjo nuk pritej! Shakira dhe Pique u ndanë për shkak të parave

Që kur superyjet botërorë Shakira dhe Gerard Pique u ndanë disa javë më parë, historia ka…

Arrestohen katër shqiptar, vodhën miliona euro para dhe bizhuteri nga Ronaldo…

Policia e Spanjës ka arrestuar katër shqiptar, një spanjoll dhe një romune. Ata janë arresutar në…

Grushta me shumicë/ Rrahje në një turnir futbolli në Kosovë, përfshihet futbollisti i FC Prishtinës…

Në një turnir futbolli në Kosovë ka shpërthyer një rrahje mes lojtarëve. Siç mëson “Gazeta Olle”…

Futbollistit Italian i hakojnë telefonin, publikohen fotot e tij nudo

Futbollistit të njohur Italian Davide Frattesi i është hakuar telefoni dhe i është publikuar një foto…

Ronaldo publikon foto bashkë me nënën, ndihet i ‘bekuar’

CR7 gjithmonë kur i jepet mundësia e shpreh dashurinë që ka për nënën e tij. Ylli…

Shokohet bota e futbollit: Ronaldo po rikthehet tek ish-skuadra, po largohet nga Man Utd…

Bota e futbollit pritet të ketë një “tronditje” në merkaton verore. Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo pritet…

25-vjeçarja humbet ndjenjat gjatë garave të notit dhe fundoset në pishinë!

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Botërorin e notit që zhvillohet në Budapest të Hungarisë.…

Futbollisti kosovar që po kërkon tërheqjen e parave nga TRUST-i publikisht: “Mendoni për popull”

Sot u shtye për nesër seanca për projektligjin për tërheqjen e 30 përqindëve nga TRUST-i. Kjo…