Habit Jori: Dua të jem me Butrintin në BBVA

Arsyeja e krisjes së raportit midis Luizit dhe Jorit u bë pikërisht Butrint Imeri që këtë…

Publikohet klipi i këngës “Duje” nga Albina dhe familja Kelmendi

“Duje” është kënga e cila me t’u dëgjuar ka rrëmbyer zemrat e publikut. Kjo këngë tashmë…

Mozzik në gjendje të rëndë shëndetësore, ja çfarë i ndodhi reperit!

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm Mozzik nuk e ka nisur ditën edhe aq mbarë.…

U paragjykua për martesën me Big D, Linda Halimi: Nuk i kam borxh askujt asgjë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, ka qenë shumë e përfolur për martesën e saj të…

“Bëhu gati se do eleminohesh…”, prishet miqësia mes Luizit dhe Jorit!

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë…

Shumën që Xhuli shpenzon brenda një dite, gjysma e shqiptarëve nuk e marrin as në muaj!

Juliana Nura ka lëshuar një tjetër deklaratë të fortë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”.…

Sipas Luizit, “korrupsioni” në “BBV” mbaron vetëm me këtë veprim të produksionit

Në këtë “Big Brother Vip” mund të thuhet se ka pasur më shumë padrejtësi se çdo…

Fjolla Morina drejt martesës? Këngëtarja na prezanton me kunatën

Këngëtarja Fjolla Morina, përmes një postimi na ka prezantuar me një person të dashur. Bëhet fjalë…

Stresi: Në vitin 1997 mësimdhënësit më kanë ‘shkolluar’ duke më rrahur, sot s’do t’i lejoja kurrë

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi ka folur gjatë mbrëmjes së sotme rreth periudhës së…

Janë të mërzitur pas “avantazhit”? Arbana zbulon gjestin e papritur të tezes së Kiarës

Avantazhi që Kiara Tito mori nga ‘Big Brother VIP’ mbrëmjen e së martës u komentua shumë…