A do të finalizohet sonte skema e përgatitur nga produksioni i Big Brother VIP Albania?

Këtë javë në televotim në shtëpinë e Big Brother VIP Albania janë dy çifte, Olta-Kiara dhe…

Kiara e “ndezë” Luizin me vallëzimin sensual në dhomë (VIDEO)

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre. Si fituese e…

Xhuli e konfirmon pjesëmarrjen në marshin për drejtësi në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së

Këtë e ka bërë të ditur vëllai i saj Valoni, përmes një postimi. Në storie në…

Pak e pranojnë si ndërhyrje, Afrona Dika e guximshme, poston procesin para dhe pas fryrjes së buzëve

Afrona Dika është nga vajzat e pëlqyera të showbizit shqiptar. Ndarja e saj me Bleron dhe…

Mund të ishte moderatore e “BBV” sot? Gazetarja bën deklaratën “bombë” për Arbana Osmanin: Më mori vendin e punës, fitoi “me mik”

Në një intervistë të dhënë së fundmi, gazetarja Dasara Karaiskaj ka bërë një deklaratë për moderatoren…

Larg Kristit dhe afër Lorencit, shoqja e ngushtë zbulon të vërtetat e Keisit

Kristi dhe Keisi nuk janë më bashkë. Këngëtarja deklaroi se nuk ka më pëlqim për Kristin…

Vrasja e XXXTentacion në dyqanin e motoçikletave, tre persona shpallen fajtorë

Tre burra të akuzuar për vrasjen e reperit 20-vjeçar XXXTentacion janë shpallur fajtorë. Juria në Florida…

Shota “tallet” me Julianën: Kishe pretendime për reklamë ndërkombëtare, përfundove imazh mielli

Aktorja Shota Baraliu dhe modelja Juliana Nura kishin një përplasje në post Big Brother VIP Kosova.…

Xhuli: Thjeshtë është një ëndërr, nuk më besohet ende që jam jashtë shtëpisë së BBVK-ës

Juliana Nura, ish-konkurrente e Big Brother Vip Kosova, ka folur për eksperiencën e saj brenda shtëpisë…

Artani: E bëra synet Blastën, i kërkoj falje

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova, Artan Thaqi, ka folur për incidentin që e pati me…