Pamje nga martesa e mërgimtarit të Tik Tok’ut me gruan gjermane 

Rasim Avdyli është një prej mërgimtarëve i cili po përcillet mjaft shumë në rrjete sociale. Gruaja…

Gazetari anglez mahnitet nga gjesti i shqiptarit në Prishtinë: Është hero 

Autori dhe gazetari Marc Perry ka ndarë eksperiencën e tij në një autobus të Prishtinës, ku…

Gjyshja më seksi në botë, 51-vjeçarja zbulon sekretin e saj për lëkurë perfekte

Gjyshja e mahnitshme Gina Stewart ka ndarë me ‘Mirror‘ se cili është sekreti i saj për…

Mërgimtari mitrovicas e “bind” gruan gjermane të konvertohet në fenë islame

Mërgimtari mitrovicas, Rasim Avdyli, tashmë i njohur për të gjithë, ka “bindur” gruan e tij gjermane…

I riu mbyt 18-vjeçaren që e takoi në disko në SHBA pasi e refuzoi për seks, trupin e saj e gjuan në…

Një rast i rëndë ka ndodhur në Pembroke, ku një 31 vjeçar ka mbytur një 18…

“Me m’thonë mytu, unë mytna’, mërgimtari tregon si u lidh me gjermanen 

Rasim Avdyli nga Gjermania, ka marrë mijëra komente dhe pëlqime në videot e tij në “Tik-Tok”.…

19-vjeçarja ka bërë seks me 156 meshkuj: S’e kuptoj pse më quani zhulse! Në botë ka 3 milionë burra 

Një modele e OnlyFans, e cila ka fjetur me 156 meshkuj, ka reaguar ndaj kritikëve duke…

Futbollisti italian vret ish të dashurën e tij, e godet me çekiç derisa ajo po fliste në telefon me motrën e saj 

Futbollisti italian, Giovanni Padovani, është arrestuar nga Policia, pasi dyshohet se ka vrarë ish të dashurën e…

Trevjeçarja zgjohet në funeralin e saj pasi mjekët gabimisht e shpallën të vdekur

Një trevjeçare ka tronditur prindërit e saj kur u zgjua në funeralin e saj, pas mjekët…

E reja mbytet në pishinë, momenti tragjik jepet “live” në Facebook 

Një vajzë 24-vjeçare nga Kenia vdiq tragjikisht të enjten e kaluar në Ontario të Kanadasë. Incidenti…